Okey Oyna
Tavla Oyna

Burun estetiği ile güzellik

Burun estetiği ile güzellik

Estetik cerrahi yardımıyla burununuzla ilgi yaşadığınız fonksiyonel ve estetik sorunlarınza son noktayı koyun.

Mükemmel Burun Estetiği”şehir efsanesi mi?

İdeal olan, şekil ve estetik açısından kabul görmüş mükemmel burun diye bir gerçek var mı yoksa kişiye özel olan mı mükemmeldir? Estetik operasyonlar arasında en komplike ameliyat olarak bilinen rinoplasti yani burun estetiği ameliyatları boşuna böyle nam salmış değil. “Mükemmel Burun” dediğimiz zaman herkesçe kabul görmüş tek bir mükemmel kavramı diye birşey yok. Burun estetiği ameliyatını başarılı kılan ve sonucun mükemmel olmasını sağlayan şey, yüzünüze en uygun burun tasarımını ortaya çıkarılabilmesidir. Gölge, ışık, yüz yapısının oranları gibi diğer etkenler mükemmel burnun yaratılmasındaki en önemli aşamalar. Hep söylenen klişe cümle aslında bu durumu çok güzel anlatıyor. Bir kişide güzel olan burun sizde de güzel duracak demek değildir.

Denge herşeyden önemli

Estetik cerrahi ile müdahele edildiğinde fonksiyonel sorunların ortadan kaldırılmasının yanı sıra estetik kaygılarınızın da çözümüne ulaşmış olursunuz. Doğru estetik müdehaleler yüzünüze doğal bir denge ve harmoni yan bütünlik katar.

Nefes alma sorunları öncelikli sorundur

Mükemmel burun aynı zamanda en sağlıklı şekilde nefes alabildiğiniz burundur. Burun estetiği operasyonları sadece estetik kaygılarınızı cevaplamakla kalmaz aynı zamanda burnun nefes alma fonksiyonlarının da giderildiği operasyonlardır.

“Mükemmel Burun Estetiği” kendine olan özgüveni yeniden kazandırabilendir

Çirkin bir burnun ardında gizlenen çok güzel bir yüzünüz olabilir. Kimi zaman çirkin bir burun bile kişinin yüzüne inanılmaz bir seksilik katabilir. Ancak her çirkin burun yüze karakteristik bir özellik kazandıracak demek değildir. Genç yaşlarda başlayan ve kimi zaman evlenme sürecinde ya da iş dünyasında kendine olan güveni yeniden kazanmak için estetik burun operasyonunu yaptıranların sayısı gün geçtikçe artıyor. Yüzünüze uygun yapılacak burun, yüzünüzü güldürebilmeli, aynaya baktığınızda sizi farklılaştıran değiş zengin yüz özelliklerinizi ortaya çıkaracak olandır.

Op. Dr. Güncel Öztürk

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

www.burunestetiksanati.com

Facebook: guncelestetik

SORU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN: guncelozturk@mynet.com