Okey Oyna
Tavla Oyna

Emre Mor'a çok sürpriz talip

Emre Mor'a Southampton talip oldu

Türk futbolunun son dönemdeki en büyük yeteneklerinden olan Emre Mor için sürpriz talip. İsmi Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'la anılan ve son olarak Jürgen Klopp'un çalıştırdığı Liverpool'un ilgilendiği Emre Mor'a bir başka İngiliz ekibi Southampton talip oldu.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gündeminde yer aldığı belirtilen Borussia Dortmund'un genç yıldızı Emre Mor'a Liverpool'un ardından bir başka Premier League ekibi Southampton'ın talip olduğu kaydedildi.

İngiliz basınında yer alan haberde, Emre Mor'un daha fazla süre almak için gelecek sezon başka bir takımda oynamak istediği ve Borussia Dortmund'un da buna onay verdiği ifade edildi.

Southampton'ın Emre Mor'u kiralık olarak kadrosuna katmak istediği vurgulandı.

Southampton'ın yanı sıra La Liga ekibi Real Sociedad'ın da 19 yaşındaki yıldız ile ilgilendiği ancak Emre'nin hangi takımda oynayacağı ile ilgili son kararın henüz verilmediği ifade edildi.

Liverpool'un da Emre Mor'u istediği hatırlatılırken, Southampton ile yaşanan Virgil van Dijk krizi sonrasında, iki kulüp arasındaki gerilimin Emre Mor'un transferi nedeniyle  daha da artabileceği vurgulandı.

(Ajansspor)